1. خانه
  2. لوگو
  3. طراحی لوگو بوشهر

طراحی لوگو بوشهر

ارائه دهنده انواع خدمات گرافیکی از جمله طراحی لوگو ، طراحی لوگو موشن ، طراحی ست اداری ، طراحی بنرهای گرافیکی  ، طراحی بسته بندی محصول و….

با بیش از 11 سال تجربه و ارائه بیش از 700 لوگو داخلی و بین المللی

مشاوره
  • اختصاصی
  • طراحی لوگو
  • رایگان
کارن مدیا

برای سفارش و یا مشاوره طراحی لوگو ، طراحی لوگو تایپ و لوگو دیزاین و لوگو ترکیبی می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید

09172450211

برخی نمونه کارهای کارن لوگو

اگر تصمیم گیری و اعتماد کردن به ما برای شما کار ساده ای نیست، نگران نباشید. شما کاملا حق دارید، تردید کنید و برای اعتماد کردن شک داشته باشید ولی نه تا زمانی که نمونه کارهای ما را به طور کامل بررسی کردید. بررسی نمونه کارهای ما تصمیم گیری را برای شما راحت تر می کند. خلاقیت، زیبایی بصری، حرفه ای بودن، سادگی، تمایز، همه کاره بودن، حفظ ارتباط با موضوع، قابل شناسایی بودن، توجه به جزئیات و …. ویژگی هایی هستند که می توانید در نمونه کارهای ما مشاهده کنید.

اگر می خواهید حرفه ای به نظر برسید، اگر قصد دارید از رقبای خود متمایز باشید، اگر جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان وفادار برای شما در اولویت قرار دارد، به طراحی لوگو بوشهر اهمیت بدهید. با یک لوگو خوب و منحصر به فرد پیشرفت شما در کسب و کارتان چندین برابر خواهد شد.

وقتی می خواهید با یک کسب و کار، یک محصول و یا یک خدمت آشنا شوید، به چه چیزی توجه می کنید؟ آیا تمامی مقالات منتشر شده توسط آن سازمان را بررسی می کنید؟ آیا تمامی نمونه کارها و محصولات شرکت را در نظر میگیرید؟ مطمئن باشید که یک راه ساده تر برای شناسایی یک برند وجود دارد و آن چیزی به جز یک لوگو عالی و منحصر به فرد نیست. طراحی لوگو بوشهر یک بحث داغ و هیجان انگیز است که همیشه توجه صاحبان کسب و کار و مدیران را به خود جلب کرده است. ولی چرا؟ چرا باید لوگو تا این حد برای سازمان ها و افراد اهمیت داشته باشد؟ یک لوگو خوب یعنی چه؟ آیا هر کسی توانایی طراحی کردن انواع لوگو را دارد؟ نقش کارن مدیا در این میان چیست؟ مطمئنا این سوالات ذهن اکثریت شما را به خود مشغول کرده است. جای هیچ نگرانی نیست، فقط کافی است از همراهی ما در ادامه این مقاله دست نکشید.

چرا طراحی لوگو بوشهر؟

به عنوان یک مدیر یا فردی که به تجارت مشغول است و یا حتی فردی که خدمات ویژه ای را ارائه می دهد، به یک روش نوین، کاربردی، زیبا، متمایز و از همه مهمتر مقرون به صرفه نیاز دارید تا بتوانید خود را به تمامی مشتریان و کاربران معرفی نمایید. برخی از شما به سمت تبلیغات چاپی می روید و برخی دیگر نیز  بازاریابی در سایت ها و دستگاه های وب را ترجیح می دهید. ولی آیا تا بحال به این موضوع فکر کرده اید که تنها با یک تصویر انتزاعی ( صد البته معنادار و جاودانه ) می توانید بازاریابی کنید و توجه افراد زیادی را به خود جلب نمایید؟

طراحی لوگو بوشهر

” عقل مردم به چشمشان است. ” این اصطلاح را همه ما بارها شنیده ایم و به آن اعتقاد داریم. درست است؟ طراحی لوگو بوشهر یک هنر و حرفه فوق العاده است که چشم مردم را برای تصمیم گیری باز می کند. استفاده از یک لوگو خوب و مناسب این امکان را برای شما فراهم می سازد تا خود را به طور کامل به مخاطبان معرفی کنید. چگونه؟ لوگو یک روش برای صحبت کردن و ارتباط برقرار کردن با مشتریان و مصرف کنندگان می باشد. اینکه چه کسی هستید، چه محصول یا خدمتی را ارائه می دهید و این خدمات چه سودی دارند، همان حرف هایی هستند که می توانید تنها با بهره گیری از یک لوگو خوب با مشتریان خود در میان بگذارید.

در یک کلام، باید بگوییم که لوگو بر روی برداشت اولیه مشتریان و کاربران تاثیر زیادی می گذارد. به عبارتی، افراد می توانند شما را از روی لوگویی که استفاده می کنید، قضاوت کنند و تصمیم بگیرند که آیا قابل اعتماد هستید یا نیستید. اگر می خواهید حرفه ای به نظر برسید، اگر قصد دارید از رقبای خود متمایز باشید، اگر جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان وفادار برای شما در اولویت قرار دارد، به لوگو اهمیت بدهید. با یک لوگو خوب پیشرفت شما در کسب و کارتان چندین برابر خواهد شد، این می را به عنوان یک قول از طرف ما در نظر بگیرید.

طراحی لوگو بوشهر

طراحی لوگو خوب و انتظاراتی که از آن می رود

لوگو خوب کلمه ای که بارها روی آن تاکید کرده ایم، چه ویژگی هایی دارد؟ گفته شد، که یک لوگو باید به حرفه ای بودن شما اعتبار ببخشد، اعتماد ایجاد کند و معرف شما باشد، ولی آیا هر لوگویی می تواند از پس تمامی این ماموریت ها بر بیاید؟ قطعا نه!! یک لوگوی خوب باید ویژگی های خاصی داشته باشد. در صورتی که این ویژگی ها در لوگوی شما وجود نداشته باشد، مطمئن باشید، نتیجه برعکس مشاهده می کنید. پس اگر می خواهید به جای سود کردن، ضرری به شما وارد نشود، در طراحی لوگو بوشهر به دنبال ویژگی های زیر باشید:

قابل شناسایی بودن

هدف اصلی لوگو، شناسایی و تعریف یک برند، سازمان، محصول، خدمت و یا فرد است. به جز قابل شناسایی بودن دیگر هیچ قانون و قاعده ای برای طراحی کردن لوگوها وجود ندارد. یک لوگو خوب باید بتواند با مخاطبان ارتباط برقرار کند و معرف شما باشد.

نه به شلوغی و پیچیدگی، بله به سادگی

برخی از شما فکر می کنید که هرچه طراحی لوگو پیچیده و عجیب تر باشد، بهتر است. همین الان از این طرز تفکر دست بردارید. لوگو تصویری است که مخاطبان باید شما را به وسیله آن به یاد بیاورند. پس هر چه ساده تر باشد، به خاطر آوردن آن راحت تر است.

به یاد ماندنی و تاثیرگذار

یک لوگو عالی باید تاثیرگذار ( تاثیر مثبت ) باشد. به عبارتی طراحی لوگو بوشهر باید به گونه ای باشد که به تواند در همان نگاه اول همه را به سمت خود جذب کند.

طراحی لوگو بوشهر

همه کاره بودن

لوگوی شما باید به گونه ای باشد که در وب سایت ها، شبکه های اجتماعی، روی کارت ویزیت، روی کاغذ، پنل و هر جای دیگری خوب و بدون نقص به نظر برسد.

متمایز بودن

شما قرار است با استفاده از لوگو از رقبای خود پیشی بگیرید، پس حتما به یک طراحی متمایز و منحصر به فرد بودن احتیاج دارید. اگر لوگوی شما با لوگوهای دیگر تفاوتی نداشته باشد، تشخیص برند شما برای کاربران سخت و دشوار خواهد شد.

کارن مدیا و طراحی لوگو بوشهر

با گفتن اهمیت لوگو سعی کردیم تمامی تردیدهای شما را از میان برداریم. همچنین با بررسی ویژگی های یک طرح لوگوی خوب به شما نشان دادیم که باید چه انتظاراتی از آن داشته باشید. اما این لوگوی خوب قرار است از آسمان به زمین بیفتد؟ آیا طراحی کردن لوگو کار هر فردی است؟ مسلما خیر! طراحی کردن لوگو یک حرفه جدی، مهم و هنری است. مطمئن باشید که هر فردی نمی تواند از پس این کار بر بیاید. کارن مدیا به عنوان معتبرترین سایت طراحی لوگو بوشهر شما را ناامید نخواهد کرد. ما در کارن مدیا سعی داریم تا با استفاده از نیروهای متخصص، خلاق، هنرمند و با انگیزه به درخواست های شما به نحو احسنت پاسخگو باشیم. کارن مدیا یک شرکت طراحی لوگو شناخته شده در کشور می باشد که  در سراسر ایران مثل شهر های شیراز ، تبریز فعالیت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

ارسال پیام
1
مشاوره رایگان
سلام
مشاوران ما آنلاین و آماده پاسخگویی میباشند