کارن مدیا
طراحی لوگو با شرکت خلاقیت دیزاین کارن

شرکت کارن مدیا ارائه دهنده انواع خدمات گرافیکی از جمله طراحی لوگو ، طراحی لوگو شیراز ساخت لوگو موشن ، ساخت انواع هدرهای گرافیکی ، طراحی ست اداری(از جمله کارت ویزیت ، سربرگ ، پاکت نامه ، پاکت ملخی ، طراحی لیبل و بسته بندی محصول و غیره

با بیش از 11 سال تجربه و ارائه بیش از 670 لوگو داخلی و بین المللی

آقای شادان فر
مدیر عامل و ایده گرا

تلفن تماس

09035063343

مشاهده ویدئو
برخی نمونه کارهای طراحی لوگو
طراحی منحصر به فرد و خلق ایده های ناب

لوگو چیست؟

لوگو،نشان و یا همان آرم ، عنصری گرافیکی از علام دیداری می باشد.
لوگو ها می توانند به صورت نوشتاری و یا تصویر باشند و برای معرفی یک شرکت و یا سازمان و یا محصولات به کار می روند.

لوگو ها علاوه بر کسب و کارها بلکه برای سازمان‌ها، پرچم کشور ها، انجمن ها و غیره نیز کاربرد دارند و بخشی از هویت هر کسب و کار و یا سازمان است.

لوگوها به چند دسته تقسیم میشوند؟

لوگو ها به سه دسته تقسیم میشوند.

لوگوتایپ ، لوگو تصویر و لوگو ترکیبی:

لوگو های متنی( لوگوتایپ)

این لوگو شامل نام شرکت است که با فونت و یا سبک خاصی از آن نام ببرند طراحی می‌شود و هیچ تصویری به آن اضافه نشده است طراحی لوگوتایپ ها اصولاً یا ساده می باشند و یا پیچیده هستند و دقیقا این طراحی الگو گرفته از نام همان برند است.

لوگو تلفیقی(لوگو ترکیبی)

این نوع طراحی لوگو شامل ترکیبی از تصویر و نام برند می باشد تصویری که با نام برند ترکیب می شود می تواند تصویر گویای صنف باشد و یا تصویری مستقل که با توجه به نظر کارفرما طراحی می شود.

طراحی لوگو شیراز

لوگو تصویر

برای طراحی لوگو در این سبک از تصاویر استفاده می شود امکان دارد این تصاویر به صورت ساده طراحی شود و گویای فعالیت آن کسب و کار باشد و همچنین امکان دارد به صورت انتزاعی طراحی شود

طراحی لوگو شیراز (شرکت کارن مدیا ارائه دهنده خدمات طراحی لوگو در شیراز)

طراحی لوگو شیراز (هویت کسب و کار)

در واقع لوگوی یک مجموعه با کسب و کار را می توان جزئی از هویت آن کسب و کار دانست انتخاب نام و طراحی لوگو رامی توان از اولین کار ما در استارت یک کسب و کار دانست و با توجه به اینکه از کارهای اولیه می باشد،

اما از مهمترین کارها به شمارمیرود و حتی می توان گفت مهم ترین بخش یک کسب و کار می باشد همچنین در شرایط فعلی که رقابت میان کسب و کارها بسیار زیاد شده لزوماً داشتن یک لوگوی جذاب را بیش از بیش نیاز بیشتر احساس می شود لوگوی که بتواند به زیبایی بیانگر صنف شما باشد و در ذهن کاربر هدف ماندگار باشد به طور قطع میتواند یک کسب و کار را در این بازار پر رقابت یک سر گردن بالاتر از رقبا نشان دهد.

طراحی لوگو شیراز (کارن مدیا با بیش از 450 نمونه کار داخلی و بین المللی سهم بزرگی از بازار طراحی لوگو در شیراز را از آن خود کرده و همین باعث میشود که ما نهایت سپاسگزاری از شما همشهریان گرامی را داشته باشیم و قدردان شما باشیم)

لوگو خوب شناسایی برند را در سطح خوبی ارتقا می‌دهد و می‌تواند وفاداری به برند را بهبود ببخشد
شناسایی برند به بازار هدف از مهمترین وظایف یک لوگوی حرفه‌ای است.

قدرت لوگو را دست کم نگیرید

هر بار که شخصی لوگوی شما را مشاهده می کند در ناخودآگاه ذهن خود همه داده ها مربوط به برند شمارا به یاد می آورد و تمامی خدمات و محصولات را مرور خواهد کرد.

موردی که قابل ذکر است این می باشد که لوگو شما می تواند شخصیتی متفاوت تر از رقبای شما را القا کند. و مشتریان شما را تبدیل به مشتریان وفاداری کند

در واقع لوگو چیزی بیشتر از یک تصویر یا یک نوشته است ، یک لوگوی ایده آل می تواند قصه برند شما را برای همه بازگو کند و بازار هدف را توجیه کند که چه کسی هستید و چه کاری انجام می دهید ، همین دلیل کافی است که شما تمام تلاش خود را برای طراحی یک لوگو کاملا حرفه ای بکنید.

پس قدرت لوگو را دست کم نگیرید طراحی لوگو شیراز

اصول و قواعد مهم در طراحی لوگو

طراحی حرفه ای لوگو باید شخصی خلاق با ذهن باز و از همه مهمتر یک پژوهشگر(جست و جو گر) قوی باشد چرا که برای طراحی یک لوگو اصولی و قوی باید خلاقیت به کار رود و با بررسی رقبا و الگوهای موجود در آن صنف کاری وجه تمایز ایجاد شود.

طراحی لوگو بدون شناخت کافی از از زوایای کار و آن برند می تواند بی فایده باشد ، طراحی یک لوگو صنعتی با یک لوگو هنری بسیار متفاوت است پس باید جستجو و تحقیق سرلوحه کار یک طراح لوگو باشد.

جواب سوالات خود در رابطه با سفارش طراحی لوگو از کارن مدیا را در زیر مشاهده نمایید

شما بزرگواران میتوانید با تماس با ما مشاوره رایگان بگیرید و آنچه مد نظر دارید را اعلام نمایید. جهت تماس با ما میتوانید به شماره های زیر تماس حاصل نمایید یا از طریق واتس اپ با همین شماره موبایل که در زیر ثبت شده است ارتباط بگیرید.

09035063343         09364939947

مهمترین موضوع در انتخاب یک شرکت یا طراح جهت سپردن طراحی لوگو به آن نمونه کارهای آن شرکت یا طراح می باشد.

شرکت ما با داشتن بیش از 600 نمونه کار طراحی لوگو حرفه ای و متفاوت توانسته طیف کثیری از سلایق را به سمت خود بکشاند.در کل در یک جمله بخواهیم توصیف کنیم نمونه کار طراحی لوگو نشانگر سطح کیفی آن طراح یا شرکت می باشد. و کارفرمایان گرامی می‌توانند سطح کیفی یک طراح را با نمونه کارهای طراحی لوگو آن بسنجند.

مشاوران ما در آژانس خلاقیت کارن پس از ثبت سفارش مشاوره لازم جهت بدست آوردن سبک سلیقه مشتریان انجام و با توجه به سبک سلیقه مشتریان شروع به ایده گرایی خواهند کرد و پس از 4الی 10 روز کاری نمونه های پیشنهادی خدمت مشتریان ارائه خواهند شد.

طراحی لوگو در کارن مدیا با ایلستریتور و فتوشاپ انجام می شود و فایل های خروجی ارائه شده قابل اجرا در کورل دراو هم می‌باشد.تمامی فایل های ارائه شده کارن مدیا قابل چاپ ، لیزر ، سی ان سی و غیره میباشند.

فایل های نهایی در فرمت های ai, eps, psd, png, jpeg, pdf ارائه خواهند شد.

ما در کارن مدیا علاوه بر ارائه فایل های اصلی بیش از 20 فایل با موکاپ (پیش نمایش) های جذاب جهت کاربری مختلف ارسال خواهیم کرد. یعنی در نهایت حدود 18 فایل ارسال خواهیم کرد.

بله فایل های ارائه شده، فایل اصلی می‌باشند که جهت هرگونه چاپ، لیزر، سی ان سی و غیره کارایی دارد و کیفیت خود را از دست نمی‌دهد.

با توجه به پکیج انتخابی بین دو الی پنج اتود طراحی می‌شود، درواقع پس از مشاوره لازم و بدست آوردن سبک سلیقه شما شروع به ایده گرایی خواهیم کرد و نمونه های پیشنهادی خدمتتون ارسال خواهد شد. البته مد نظر داشته باشید که تا محقق شدن نظر تمام مشتریان همراهیشان خواهیم کرد.

ایده گرایی در طراحی لوگو نیاز به شناخت لازم از ابعاد کسب و کار شما دارد و ایده به صورت آنی بدست نمی‌آید چرا که با تحقیق و بررسی و اتود زدن های مختلف و گذر زمان می‌شود به ایده جذابی جهت ارائه رسید.

این موضوع کاملا منطقی می باشد که به ذهن کارفرمایان گرامی خطور کند.

در واقع این اتفاق بسیار نادر می باشد چرا که ما قبل از استارت کار با مشاوره لازم سبک سلیقه مشتریان را بدست می اوریم و با توجه به سبک سلیقه آن ها شروع به ایده گرایی خواهیم کرد و از لحاظ محتوایی بسیار نادر می باشد که مشتریان مورد پسندشون واقع نشود اما از لحاظ گرافیکی در کارن مدیا به صورت ویرایش نامحدود می باشد و این موضوع را در نظر داشته باشید که شعار آژانس خلاقیت کارن برای طراحی لوگو این است که تامحقق شدن نظر تمام مشتریان گرامی همراهشان خواهیم کرد.

جهت سفارش طراحی لوگو فرم زیر را پر نمایید
کارن مدیا
ارسال پیام
مشاوره رایگان
سلام
مشاوران ما آنلاین و آماده پاسخگویی میباشند